Hoe ziet de behandeling met deze onzichtbare beugel eruit
U komt bij ons voor de eerste afspraak, waarbij we uw gebit analyseren. Hierbij maken we een 3-Shape scan en 3D foto’s. Wanneer we genoeg informatie en beelden hebben, dan wordt hiermee een digitaal 3D model van uw gebit gemaakt.
Dit model is de basis van de verdere behandeling, want op basis hiervan worden de verschillende aligners gemaakt. Na het doen van de gebitsanalyse, komt u nog twee keer naar onze praktijk.
U komt langs voor het bespreken van het behandelplan. We kunnen op dat moment ook inschatten of we wat ruimte moeten maken door een klein laagje van uw tanden te slijpen. Dit heeft geen invloed op de functionaliteit of sterkte van uw tanden.
Tijdens deze afspraak kunt u al zien hoe het eindresultaat eruit zal komen te zien en kunnen we een inschatting maken hoe lang het traject ongeveer zal duren. Dit weten we op dat moment nog niet exact, omdat het gewenste eindresultaat en de reactie van uw gebit invloed hebben op de duur van het traject.